У 2002 році Міжнародною асоціацією анімаційного кіно 6 квітня




Чи бувають діти,

які не люблять мультиків? Веселі,
кумедні
та симпатичні
персонажі так захоплюють, і у багатьох із них є свої таємниці. Адже мультик — це жива казка. І не важливо, яке дійство розгортається на екрані, стежити за яскравими персонажами так цікаво! 



















Пропонуємо Вам насолодитися переглядом красивих та добрих мультиків 
українською
мовою.



«Жив був пес» (Мультиплікаційний фільм 1982 року, режисера Едуарда Назарова, створений за мотивами української народної казки «Сірко». Мультфільм посів перше місце на V міжнародному кінофестивалі казкових фільмів у Данії в 1983 році.)
Мультфільм про пса, котрий служив господарям вірою і правдою, але на старості його вирішили вигнати…
«Як песик і кошеня мили підлогу» (Анімаційний фільм 1977 року за казкою Карела Чапека. Режисер Алла Грачова).
Про двох друзів, які вирішили прибрати в будинку, пес взяв в лапи кішку занурив її у відро з водою і почав нею мити підлогу. Потім навпаки за справу взялася кішка, яка теж хотіла взяти участь у прибиранні будинку. Що трапилося далі і як наші герої впоралися із завданням – дивись у мультфільмі.
«День коли щастить» (Український радянський ляльковий мультфільм 1983 року)
Мультфільм про сором’язливого бегемота, який жив на Краю землі і мріяв, щоб до нього прийшли гості.
«Як Петрик П'яточкин слоників рахував» (Мультфільм 1984 року. Режисер - Олександр Вікен).
Петрик П'яточкін – герой мультфільму. Непосидючий, вередливий, активний, неслухняний хлопчик. Одним словом, ні батьки, ні вихователь в садочку не можуть дати йому ради… Але все змінюється, коли малюк у своєму сні відчув на власній шкурі, як почуває себе вихователька, намагаючись спіймати його.
«Капітошка» (Анімаційний фільм (1980, 1986 р.р.) складається з двох серій: «Капітошка» та «Повертайся, Капітошко!». Літературний персонаж, який був створений письменницею і сценаристкою Наталею Гузєєвою).
Це історія про дружбу веселої краплинки чистого літнього дощу та Вовченяти. Там, де з'являється Капітошка, розпускаються квіти, листя і трави. Саме Капітошка приносить дружбу у будинок Вовченяти і допомагає йому зрозуміти, хто він є насправді.
«Козаки» (Серія мультиплікаційних фільмів режисера Володимира Дахна (1967-2008)).
Це історія про трьох запорозьких козаків: Бурмила, Коротуна та Силача (за сценарієм мають імена Грай, Око і Тур). Кожної серії герої потрапляють у неймовірні пригоди, зустрічаються з цікавими людьми, потрапляють у різні країни та епохи.
У всіх серіях присутнє аранжування українських народних пісень. За мотивами мультсеріалу розроблена серія відеоігор для дітей.
«Зайченя заблукало» (Мультфільм режисера Володимира Гончарова, 1973 року).
Це історія про зайчика, який біг за метеликом і заблукав у лісі. Картина показує щирість та доброту лісових мешканців, які не залишились байдужими до біди зайчика.
«Йшов трамвай дев'ятий номер» (Український мультфільм режисера Степана Коваля 2002 року).
В ньому йдеться про трамвай номер 9, у якому люди обговорюють своє буденне життя та свої проблеми. Мовою озвучування персонажів став суржик.
«Дівчинка і зайці» (Радянський мультфільм 1985 року. Режисер-постановник: Алла Грачова)
Як дівчинка допомогла влаштувати зайцям помешкання https://www.youtube.com/watch?v=DpUFWU5s4SE...
Немає коментарів:
Дописати коментар