Структура бібліотеки


Перша зустріч дитини з бібліотекою і перше пізнання себе як читача відбувається у
Відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів.

  Відділ представлений найкращими творами дитячої світової та української літератури, багатьма енциклопедичними виданнями, розмаїттям дитячих журналів та газет. Читачі тут мають змогу поринути в цікавий світ казки, провести вільний час за цікавою творчою роботою, стати учасником конкурсів та вікторин. Для покращення комфорту маленьких читачів у відділі створено м'який дитячий куточок.
 

 

 Відділ абонементу для учнів 5-9 класів
пропонує вільний доступ до книжок, що створює всі умови для самостійного пошуку книги читачем.
 Бібліотекарі відділу організовуюють для своїх читачів: тематичні книжкові виставки, викладки нових надходжень, перегляди літератури тощо. У відділі працює клуб "Роксолана" http://barchildlib.blogspot.com/p/blog-page_15.html метою якого є прищеплення знань про рідний край, його історію, традиції і звичаї.

Відділ читальної зали для учнів 5-9 класів
укомплектований багатим за своїм складом фондом літератури на допомогу шкільним програмам, довідковими та енциклопедичними виданнями, періодикою для всіх категорій користувачів, Інтернет-ресурсами. Працівники відділу надають допомогу в підборі потрібної літератури для написання рефератів, творів. доповідей та повідомлень, організовують інформаційні години, презентації літератури, літературні та тематичні свята. Також постійно виставляються творчі роботи читачів бібліотеки.
 
 Відділ БібліоІнтернету безкоштовного доступу до Інтернету дає користувачеві право на
*Безкоштовний доступ до Інтернету;
*Зберігання інформації на електронних носіях;
 *Спілкування в онлайновому режимі SKYPE;
*Віртуальне спілкування, Інтернет-подорож та екскурсії;
 *Навчальні консультації з використанням Інтернет- технологій і т.д.
 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар