Пропонуємо прочитати

      

           Арєнєв В. Місто тисячі дверей / Володимир Арєнєв. - Х.: Віват, 2017.
Мріяти не заборониш. Люди завжди про щось мріють - один хоче слави, інший — багатства, хтось прагне врятувати світ, а хтось — розгадати надзвичайну таємницю. Всім хочеться, аби мрії здійснилися. І ніхто не замислюється, до яких наслідків це може призвести... Мрії збуваються. Бажаєте зазирнути за малюнок — будь ласка, у вас є можливість це зробити. Але чи зрадієте ви, потрапивши до цього таємничого і загадкового світу — адже там існує свій порядок і свої господарі... Чи не злякаєтесь небезпеки, яка чигає за привабливою обкладинкою? Ні? Ви впевнені? Тоді швидше перегортайте сторінку!
Хлопчик на імя Юхимко знайшов заповітні Двері, намальовані чарівним Пензлем, і потрапив до фантастичного міста Охи. Але грізному Поряднику не до вподоби яскраві фарби чудового світу, лиходій прагнув перефарбувати його в тьмяний сірий колір... чи вдасться Юхимкові врятувати жителів Охи?Маслова Т. Хочу стати айтішником: Усе про улюблену професію / Тетяна Маслова. – Харків: Вид-во «Ранок», 2020.
Ця книга📖 буде цікава всім, хто хоче йти в ногу 🦵з часом.⌛️ Щодня ми користуємося комп’ютерами🖥 та смартфонами,📱 слухаємо новини про безпілотні автомобілі🚍 та суперрозумних роботів. Але хто за всім цим стоїть?
Прочитавши енциклопедію📖 ви дізнаєтесь про тих, хто пише коди, створює сайти та відеоігри, тестує програми.🖥📱 Також ви дізнаєтесь, як працює Інтернет, навіщо потрібні мови програмування та що спільного мають сайт і святковий торт.
Тож не зволікайте, приходьте до бібліотеки за книгою.📖

НАШІ ЧИТАЧІ ПРОПОНУЮТЬ!
Пропонуємо Вашій увазі
🧒👧👦 відгук на книгу📖 Ковелл Крессиди «Були собі чаклуни» від читачки Повар Дарії.
В книжці📖 «Були собі чаклуни» британської письменниці Крессиди Ковелл, відомої перш за все своєю серією «Як приборкати дракона», 🦖описуються захопливі пригоди Бажани – дівчинки-воїнки,👧 яка володіє одним забороненим чарівним предметом і готова на все, щоб його приховати, та Зара – хлопця🧒 з племені чаклунів, але не володіє чарами і піде на все, щоб їх здобути.
Їх із самого малку вчили люто ненавидіти😨😈 одне одного, але Зарові та Бажані треба забути про ворожнечу😕😨 і, довірившись один одному,🤗🤭 хоч це і не дуже просто, разом спробувати подолати цю злу силу.👊🤝
Маю надію, що книжка📖 сподобається іншим дітям🧒👧👦 та допоможе їм уявити собі різноманітних фантастичних створінь🦎🦕, яких у книзі безліч.

  НАШІ ЧИТАЧІ ПРОПОНУЮТЬ!!!
Пропонуємо Вашій увазі відгук на книгу👍 Оксани Радушинської «Щоденник Славка Хоробрика, або пригоди хлопчика-міліціонера» від нашого читача👦 Бабича Артема!
«Знайомтеся: Славко Хоробрик – головний герой книги Оксани Радушинської «Щоденник Славка Хоробрика, або пригоди хлопчика-міліціонера».
👦Славко – звичайнісінький сучасний хлопчик, який так мріє стати міліціонером👮‍♂️. Він допоможе Вам дізнатися, що потрібно робити, аби уникнути неприємностей вдома🏠, на вулиці🚦🚗, у школі чи у відносинах зі знайомими🧔👵 і незнайомими людьми👩‍🦰👴. І, можливо, у його пригодах хтось впізнає себе...».
📖Книжка Оксани Радушинської "Щоденник Славка 👦, або хлопчика-міліціонера👮‍♂️" чекає на Вас у нашій книгозбірні.

З КНИГОЮ ДО ПЕРЕМОГИ!


😢
😢😢Сьогодні, коли у нашій країні йде війна, здавалося б нам усім не до сміху, але, як писав Богдан Чайковський «сміх для українця, гумористичні твори для нього - немов цілюща вода, джерело оптимістичного погляду на життя, наснага на працю й боротьбу заради свободи та незалежності», а тепер ще й віра у нашу Перемогу над ворогом.
☺️😊😌Для того, щоб хоч трішки відволікти себе і своїх близьких від реалій, в яких знаходиться наша країна, пропонуємо вам познайомитися з книгою «Слова до слова – весела розмова», 📖📖📖на сторінках якої вміщені веселі, дотепні, повчальні твори визначних майстрів влучного слова, таких як Степан Руданський і Євген Гребінка, Яків Головацький і Борис Грінченко, Остап Вишня й Олександр Ковінька, Всеволод Нестайко і Грицько Бойко… На вас тут чекають оповідання, казки, анекдоти, байки, пісні, скоромовки, нісенітниці й усяка інша весела всячина.📚📚📚
☺️😀😊Тож, давайте посміхатися частіше, дарувати один одному радість та зберігати позитивний настрій

📚🇺🇦🇺🇦З КНИГОЮ ДО ПЕРЕМОГИ!

НАШІ ЧИТАЧІ ПРОПОНУЮТЬ!!!

📖📚📖До Вашої уваги відгук на книгу відомого українського письменника Олександра Гавроша "Героїчні канікули" від активної читачки Лізи Гончарук.👧
📖📖📖Ця фантастична повість є продовженням книжки «Музей пригод». Для головного героя повісті, Яся Попадинця, весняні канікули обернулися неабиякими пригодами, адже він вирушив зі своїм дідусем Лук’яном на Закарпаття — у місто Хуст, де той народився і де була похована його мати. Ясів дідусь перед смертю вирішив знайти хоч якусь інформацію про свого батька, який загинув ще до його народження. І як же здивувався Ясь, побачивши у Хустському краєзнавчому музеї уже знайоме крісло-гойдалку — загадковий портал переміщення в часі. І, звичайно ж, метикуватий хлопчина не збирався втрачати свій шанс побувати у минулому. Цього разу він опинився у тому ж Хусті, тільки 1939 року, коли вирішувалася доля Закарпатської України, зустрівся зі своєю прабабцею Марічкою, тоді ще 18-річною дівчиною, і таки дізнався, що його прадід — січовик Іван Лазорик — загинув, захищаючи незалежність Карпатської України.

 Наші читачі пропонують!!!

  Пропонуємо вашій увазі відгук на книгу Ульрике Райленс «Пенні Пеппер. Усе під контролем» від нашої читачки Гоменюк Ангеліни.

 «Усім ,усім  хто на карантині, та має вільну хвилинку  і полюбляє  захопливі детективні пригоди прочитайте книгу «Пенні Пеппер. Усе під контролем». Це книга про небезпечні пастки й таємничі злочини, а ще історія справжньої дружби, яка навчить кожного  бути добрими й завжди допомагати тим, хто в біді. Десятирічна Пенні Пеппер — кмітлива , розумна дівчинка, яка мріє стати супердетективкою і розкрити справжній злочин. Вона й не сподівалась, що шанс проявити себе виникне під час вечірки хвалькуватої Флори. Несподівано й безслідно зникає Флорин песик, і чомусь усі гості підозрюють саме Пенні. Разом з найліпшими подружками дівчинка ладна на все, щоб викрити підступного злодюгу. Навіть допомогти своїй давній ворогині.  І в неї  це виходить дуже чудово. Це захоплююча детективна пригода, яку варто прочитати кожному.»


  

  
  

   


   


        


  
  


   

 


  

    


 
 

     
  
 


Немає коментарів:

Дописати коментар