Родзинки-цікавинки

 

У всьому світі 10 червня відзначають День морозива.

🍧🍨 Це ласощі, від яких не відмовиться практично жодна людина попри вік, стать і національність.
🔹Морозиво🍧 було вперше виготовлене на сході багато сотень років тому. Саме там його спробував відомий мандрівник і дослідник ХVIII століття Марко Поло. Цей десерт🍨 йому так сподобався, що він просто не міг повернутися додому, не роздобувши секретний рецепт створення холодного дива та привіз його до Італії.
🔸Звідти морозиво🍧 прийшло до Франції та стало дуже популярним серед заможних людей. Французський король Карл I вважав, що ласувати таким чудовим десертом мають право тільки королі.
🔹За часів Наполеона III у Франції було створено перше вершкове морозиво. Його рецепт винайшов Ле Бей. Сталася ця важлива для всіх ласунів подія в місті Пломб'єр, від назви якого пішло слово «пломбір».
🔸 Вперше опублікували рецепт улюблених ласощів у 1718 році у збірнику рецептів місіс Мері Ілз у Лондоні.
🔹В Америці морозиво🍧 стало відоме завдяки Філіпу Лензу, який привіз його рецепт із Англії.
🔸Перший американський завод із виготовлення морозива🍨відкрився в 1851 році в Балтиморі. Але широкого поширення виготовлення морозива не отримало до початку ХХ століття, коли виникли перші холодильні установки.
🔹 В 1922 році американець Крістіан Нельсон отримав патент на десерт – «Пиріжок ескімоса». Згодом таку назву спростили й почали називати «ескімо». Головне правило справжнього ескімо – воно не може бути без палички.
Рекорди, пов’язані з морозивом.🍧
🔸Морозиво – справжній рекордсмен. Так, у 2011 році в Канаді був створений гігантський десерт, вага якого перевищила 10 тонн. Блюдо являло собою торт-морозиво. 🍨Для його приготування знадобилося понад 1300 кілограмів шоколадної крихти, 90 кілограмів бісквітної основи і понад 9 тонн морозива. Десерт був внесений до Книги рекордів Гіннеса.
🔹Рекордсменом мало стати морозиво,🔸висота якого дорівнювала двоповерховому будинку, а вага – 20 тонн. Десерт доставлявся в Нью-Йорк на вантажівці. Однак рекорд так і не був встановлений. До моменту прибуття морозиво частково розтануло і залило вулиці міста.
🔸Найдорожчим морозивом🍧 є десерт, який подається в одному з нью-йоркських ресторанів. Блюдо має справжню золоту посипку. При цьому стружка з дорогоцінного металу цілком їстівна. Вартість десерту – 25 000 доларів за порцію. Додатково в нього додаються трюфелі та інші вишукані інгредієнти.
🔹Щорічно в світі люди з’їдають понад 15 мільярдів літрів десерту. Кількість можна порівняти з обсягом 5-ти тисяч олімпійських басейнів.
виніс на вулицю саморобний холодильник і став продавати десерт за скромну суму перехожим.
🔸Цікаво, що в світі існує кілька десятків, а можливо і сотень тисяч різних рецептів морозива. Крім традиційних солодких страв, можна спробувати десерт з гострим перцем чилі, свининою, зеленим чаєм, вимоченими у вині грибами і т. д.
🔹До речі, вчені переконані в тому, що вживання морозива на сніданок підвищує розумову активність, загартовує горло, а хвойне морозиво є профілактикою простудних захворювань .
Смачного!

1 коментар:

  1. Я Артур Борис - житель / громадянин Республіки Росія. Мені 52 роки, підприємець / бізнесмен. Я колись мав труднощі з фінансуванням свого проекту / бізнесу, якби не мій хороший друг, який познайомив мене з паном Бенджаміном Лі, щоб отримати кредит від 250 000 доларів США від його компанії. Коли я зв’язався з ними, мені було потрібно лише п’ять робочих днів, щоб процес оформлення кредиту був переведений на мій рахунок. Навіть з поганою кредитною історією вони все ще пропонують вам свою послугу. Вони також пропонують всі види позики, такі як бізнес-позики, позики на житло, особисті позики, кредити на авто. Я не знаю, як подякувати їм за те, що вони зробили для мене, але Бог нагородить їх згідно зі своїм багатством у славі. Якщо вам потрібна термінова фінансова допомога, зв’яжіться з ними сьогодні електронною поштою 247officedept@gmail.com Інформація про WhatsApp ... + 1-989-394-3740

    ВідповістиВидалити