понеділок, 17 січня 2022 р.

Алан Мілн і всі-всі-всі...

      Сьогодні виповнюється  140 років з дня народження англійського письменника Алана Мілна, який став відомим завдяки своїй дитячій книзі про Вінні Пуха. Саме тому пропонуємо Вам перегляд літератури "Алан Мілн і всі-всі-всі..."

     Алан Олександр Мілн народився 18 січня 1882 року в Лондоні. З дитинства мріяв стати письменником. Навчався в приватній школі, власником якої був його батько. У цій школі викладав Герберт Уеллс. Мілн закінчив Трініті-коледж Кембриджа, де спеціалізувався в математиці. Був учасником Першої світової війни як офіцер британської армії, а потім багато років присвятив роботі в редакції англійського гумористичного журналу Punch і став асистентом редактора.

     Мілн писав оповідання, вірші, які були досить популярні. Але прославився на весь світ він завдяки казкам про ведмедя з тирсою в голові — Вінні-Пуха. Ці історії були придумані Мілном для свого єдиного сина — Крістофера Робіна, народженого в 1920 році. Казки про Вінні-Пуха та його друзів Мілн розповідав синові на ніч. Героями цих історій стали іграшки хлопчика і він сам. У 1926 році вийшла перша книга про Вінні-Пуха, а через два роки — друга під назвою «Будинок на Пуховому узліссі».

Немає коментарів:

Дописати коментар