четвер, 26 січня 2017 р.

Сила творчої уявиБританці кажуть: «Якщо ви не знаєте Алісу й Чеширського Кота, Капелюшника й Шаленого Зайця, ви нічого не знаєте про Англію». Це герої відомої книжки Льюїса Керролла «Аліса в Країні Див», що є перлиною дитячої англійської літератури. Цьогоріч світ відзначає 185 років від дня народження видатного англійського письменника та математика.


До цієї дати у бібліотеці організовано персональну виставку авторської графіки вчителя образотворчого мистецтва Барської музичної школи Олени Рязанцевої «Аліса в країні Див» та виставку однієї книги «Сила творчої уяви», на якій зібрані видання книги, наявні у фонді бібліотеки та крилаті вислови з книги.

Творчі роботи пані Олени підтверджують, що «Аліса в країні Див» не тільки захоплює у свій фантастичний світ, але й надихає на творчість. У графічних картинах художниці наші читачі побачать знайомі сцени з книги крізь призму авторського сприйняття. А це можливість не тільки пригадати сюжет твору, але й поглянути на знайомі  ситуації в іншому ракурсі.

Немає коментарів:

Дописати коментар