пʼятниця, 13 квітня 2018 р.

Зустріч у Книжковому містечку

Сьогодні вперше до чарівного Книжкового містечка, мешканцями якого є книжки,  завітали вихованці старшої групи дитячого навчального закладу «Зірочка». Тут їх зустріло розмаїття цікавих та яскравих книг, газет та журналів. Жителі Книжкового містечка посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, казкових пригод та мандрів.


Для дошкільнят  проведено екскурсію  під назвою «Зустріч у Книжковому містечку». Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами.   Також маленьких читачів познайомили з правилами користування бібліотекою та книгою.  А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого.
 Малеча жваво цікавилася книгами та журналами, слухала розповіді бібліотекаря, відповідала на запитання казкової вікторини, приймала участь в інсценізації казки «Ріпка» та української народної пісеньки «Ходить гарбуз по городу»,  переглядала мультфільми. 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар