Великий Сонцепоклоник

У 2014 році на державному рівні відзначається 150-річчя від дня народження Михайла Коцюбинського.  
У рамках ювілейних свіяткувань у бібліотеці організовано ряд заходів. Насамперед, це виставка-портрет "Пейзаж людини від митця слова". Оксиморон, який вміщений у назві виставки, має зацікавити читачів своєю незвичністю. До того ж, варто зазначити, що він не позбавлений сенсу. Читаючи твори Михайла Коцюбинського, ми знайомимося не тільки з численими пейзажами-враженнями від різних героїв, а й водночас  дізнаємося більше про психологію цих персонажів.


 Також працівниками бібліотеки створено мультимедійну презентацію, яка охоплює основні віхи життя письменника та найбільш важливі елементи творчості.  

   


На літературний захід  "Я весь серед своїх героїв" 25 вересня до книгозбірні завітали учні 6-В класу під керівництвом Гадасюк Тетяни Володимирівни та Рахманової Валентини Петрівни. Перш за все діти, як і на початку кожного уроку, прочитали молитву за Україну та проспівали державний гімн. Окремо зазначимо, що усі школярі були одягнені в традиційні вишиванки, що додало події особливого колориту. Працівники бібліотеки підготували невеличкий екскурс з біографії та творчості письменника. Ще один тодішній гість книгозбірні – Віктор Павлович В’ялих – згадав свої враження від першого знайомства з «Харитею» та продекламував власну поезію про знаменитого земляка. Далі надійшла черга учнів, які розділилися на 2 групи: дівчатка виразно прочитали уривки із вже згаданої «Хариті», а хлопчики – із «Маленького грішника».
Під кінець зустрічі, як це зазвичай буває, прийшов час подарунків. Підготувала їх Валентина Рахманова. Так, дитяча бібліотека отримала конверт зі спеціальним погашенням до 150-річчя Коцюбинського, а усі учасники заходу – смачне медове печиво із полотняного вузлика. Такі вузлики використовувались українцями за часів Сонцепоклонника, відповідно і часто зустрічаються на сторінках його творів.      Немає коментарів:

Дописати коментар