неділя, 19 червня 2011 р.

Книга і комп'ютер в інформаційному світі

На початку ХХІ століття книга і комп’ютер є найавторитетнішими джерелами інформації. Правда з кожним днем помітне зменшення впливу матеріальних джерел інформації, зокрема друкованої літератури, й перехід до віртуальних ресурсів. Така ситуація з однієї сторони свідчить про розвиток технологій, а з іншої веде до повного знищення книги, що в свою чергу загрожує зниженням рівня грамотності серед населення.
Саме такому суперечливому питанню була присвячена інформаційна година-роздум з читачами бібліотеки. Захід був побудований у формі невимушеної бесіди, яка насправді переросла в серйозний диспут про роль книги, бібліотеки і комп'ютера в інформаційному суспільстві. Активні користувачі закладу наводили плюси і мінуси друкованої книги та мультимедійних технологій. Тим більше усі відповіді чітко обґрунтовувались та ілюструвались яскравими доказами.
В результаті міні-дискусії всі учасники заходу погодились в одному: друкована книга попри розвиток віртуальних технологій завжди буде існувати і знаходити свого вдячного читача.

1 коментар: