середа, 18 квітня 2018 р.

У природі є свої права

Сьогодні для учнів 8-Б класу НВК - гімназії № 2 проведено екологічно-природничий тренінг «У природи є свої права». Метою,  якого було надати школярам уявлення про взаємовплив людини і природи, формувати навички адекватної поведінки людини у природному середовищі, розвивати екологічну свідомість та виховувати любов до природи.
         Розпочався тренінг з вправи «Знайомство», де розказували про те, що люблять, що вміють та про що мріють. Також визначали правила роботи та очікування від тренінгу. Далі молодь виконувала різні інтерактивні вправи «Закінчити думку», «Бумеранг», «Зворотній зв'язок» тощо.                       Для психологічної розрядки  проведе весела вправа «Руханка».
 Учасників тренінгу зацікавила вправа  «Мозковий штурм», в ході якого учасники працювали в групах та розглядали  три основні стихії: «повітря», «вода», «земля».  Кожна група на плакаті мала придумувала девіз команди, виникнення проблеми, роль стихії в природі та шляхи вирішення цієї проблеми.
    А виконуючи вправу «Коло ідей», школярі пропонували ідеї, які можуть допомогти зберегти здоров’я планети, і відповідно, і наше здоров’я.
   На закінчення тренінгу, проведений аналіз очікувань та колективне проговорювання слоганів: Якою міркою відміряємо ми, такою відміряють нам! Наша планета – наша домівка. Збережемо її – і вона збереже нас.

Немає коментарів:

Дописати коментар