середа, 30 серпня 2017 р.

Черпаємо знання із книги

       Перший місяць осені характеризується початком навчального року, який завжди відкриває нову осяйну дорогу – дорогу до знань, до втілення найсвітліших мрій.
   Починається вересень з першого дзвоника, символу справжнього, всенародного свята Знань, сповненого мудрості, доброти і людяності. Це – єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.
   З нагоди Дня знань в бібліотеці оформлено книжкову виставку-інсталяцію «Черпаємо знання із книги». Виставка супроводжується імітацією класної кімнати з дошкою, шкільним робочим місцем та учнівським приладдям, щоб уповні відтворити атмосферу навчального процесу. А кожен відвідувач бібліотеки, починаючи з наймолодших, може на певний час випробувати себе у ролі учня.  Література, яка розміщена на виставці, допоможе нашим маленьким читачам вивчити азбуку, краще пізнати багатогранний навколишній світ, а більш старшим дітям – посприяє у виконанні домашнього завдання, розвитку мислення та пам`яті.
     Працівники бібліотеки радо вітають своїх любих читачів з початком нового навчального року! Цікавих відкриттів, захоплюючих пригод на шляху до Країни знань разом із книгою.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар