четвер, 11 травня 2017 р.

Книга та комп'ютер - наші друзі

                             Хто володіє інформацією, той володіє світом
                                                                                                            Уїнстон Черчилль
        І це дійсно так.  Ці слова, сказані англійським прем’єр міністром у минулому столітті, є актуальними сьогодні. У наш час стрімкого розвитку інноваційних технологій дуже важливо володіти своєчасною та актуальною інформацією.
  З кожним роком обсяг інформації зростає, також скорочується час для пошуку інформації. Саме у вирішенні цієї проблеми нам допомагає комп’ютер, ІНТЕРНЕТ, електронна та жива книга. При цьому наша звичайна книга не відходить на другий план, і надалі залишається символом знань, мудрості та пізнання.


                  Для учнів 3 класу школи-гімназії № 2 проведено дискусію, яка  присвячена нашим вірним друзям і помічникам: книзі та комп’ютеру.
   Спочатку діти пригадали  історію виникнення книги, значення її у житті людини,  починаючи з далекого минулого і до сьогодення. 
   Тривалий час книга була єдиним і основним джерелом інформації. Але сьогодні з’явився ще один друг і помічник, про якого далі йшла розмова. 
  Школярі проговорили можливості комп’ютера та визначили пріоритети комп’ютера над книгою, і дійшли до висновку: Книга – це найбільше чудо із чудес, безмежний  та духовний світ людини. Все, що створено людським розумом, все, до чого прагне наша душа, має відображення в скарбниці, що називається Книгою.
   Тому, ми закликаємо усіх, вчи  шанувати книгу, а комп’ютер та ІНТЕРНЕТ використовувати лише у пошуках необхідної інформації.
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар